Menu
+420 777 111 818
⭐ POZOR! Prodlužujeme SLEVU -20 % na vše s kódem "UNOR20" pouze do 28. 2. 2024! ⭐
Při větším odběru pro hotely, restaurace a rozpočtové organizace nabízíme zajímavé slevy, více informací ZDE.
Dante.cz - V kuchyni stylově - trendy bytové doplňky - Dante.cz

V kuchyni stylově - trendy bytové doplňky - Dante.cz


V kuchyni stylově - trendy bytové doplňky - Dante.cz

Kuchyně je srdcem každého domova. Je to prostor, kde se setkává celá rodina a kde vzniká mnoho nezapomenutelných okamžiků.

V kuchyni stylově - trendy bytové doplňky

Kuchyně je srdcem každého domova. Je to prostor, kde se setkává celá rodina a kde vzniká mnoho nezapomenutelných okamžiků. A ani kuchyň se bez doplňků neobejde. Vdechněte proto i vy té své trochu kouzla domova pomocí stylových ubrusů, prostírání či utěrek z Dante.cz.

Ačkoliv některé domácnosti od nich upouštějí, ubrusy jsou pořád důležitá a stylová součást každé kuchyně. Nejenom, že chrání stůl před poškozením, dotvářejí také atmosféru a příjemný pocit z domova. 

 

   

Jak začít a na co si dát pozor?

Základem pro výběr správného ubrusu je správný rozměr. Je potřeba nejenom změřit stůl, ale ke každé délce také přidat 20-30 centimetrů, aby přesahoval okraj. Jen tak dosáhnete splývavý efekt a ubrus nebude působit jako špatně zvolený. Pokud chcete, aby ubrus zakrýval celý stůl, je důležité se řídit také jeho tvarem. Na Dante.cz můžete vybírat z mnoha vzorů a materiálů. Mezi ty nejpopulárnější patří tradiční kárované ubrusy, které se hodí do všech kuchyní ve venkovském stylu. Vyhledávané jsou také geometircké vzory či ubrusy s ornamenty. Romantické duše zase potěší krajka či květinový design. Oblíbené jsou i PVC ubrusy, které jsou odolné proti znečištění a v případě ušpinění je stačí jednoduše otřít.

 

  

Nezapomeňte na detaily!

Celkový dojem ze stolování podpoří stylové prostírání. Zde je potřeba myslet na to, aby ladilo nejenom s kuchyní a designem bytu či domu, ale i s ubrusem. Dbejte proto na správnou kombinaci barev a vybírejte prostírání tak, aby vám vzory společně ladily - jedině tak vytvoříte požadovaný dojem a zútulníte vaši kuchyň.

 

 

Poslední úpravy jsou důležité..

Důležitou součástí každé kuchyně, na kterou byste neměli zapomínat, jsou utěrky. Na Dante.cz můžete vybírat z mnoha materiálů i vzorů. Mezi nejoblíbenější patří balvněné utěrky, populární je také kombinace bavlny a bambusu. Utěrky s bambusovým vláknem mají vysokou savost a antibakteriální schopnosti. Celkový dojem vaší kuchyně pak můžete podpořit i chňapkou či zástěrou ve stejném stylu.

 

Příjemné nakupování vám přeje Dante.cz