Menu
+420 777 111 818
⭐ POZOR! Sleva -25 % na Blackout závěsy s kódem: " BLK25 " Pouze do pondělí 27. 5. 2024! ⭐
Při větším odběru pro hotely, restaurace a rozpočtové organizace nabízíme zajímavé slevy, více informací ZDE.
Dante.cz - Šití záclon a závěsů na míru

Šití záclon a závěsů na míru

 

Některé záclony i závěsy v našem e-shopu prodáváme jako kusové. Jsou to již hotové záclony a závěsy s pevně danými rozměry. Mají upravené okraje a většina zboží má na horním okraji našitou řasící stužku.

Velkou část našeho sortimentu tvoří metráž, která má dán jen jeden pevný rozměr (výšku nebo šířku). Díky tomu můžeme uspokojit téměř všechny vaše požadavky.

Při objednávání dvou závěsů na jedno okno, musíme v některých případech ustřihnout více, než je objednané množství, aby vzor navazoval při zatažení závěsů k sobě. Naúčtujeme vám skutečně střižené množství a navíc střižený materiál pošleme v objednávce.

Jsme rádi, že vám můžeme již při objednávání zboží nabídnout nadstandartní služby konečné úpravy záclon a závěsů. Na základě vašeho požadavku vám:

 

Vždy se vám snažíme vyjít vstříc a vaše přání splnit k vaší plné spokojenosti. Proto prosím u náročnějších úprav jako je např. kroužkování nebo u nestandardních šicích úprav např. ušití tunýlku uvádějte v poznámce v košíku také výsledné rozměry výrobku. Usnadníte nám výrobu a předejdete případným nedorozuměním. Cena za nestandardní úpravy bude doúčtována podle rozsahu služeb.

Pokud si nejste jisti, jakým způsobem objednávku zadat, obraťte na naše odborníky na telefonním čísle 777 111 818