našijeme řasící stužku - Dante.cz

– na horní okraj záclony nebo závěsu našijeme stužku a obšijeme boční okraje u záclony a boční okraje a spodní okraj u závěsu

– pomocí řasící stužky jednoduchým způsobem a rovnoměrně nařasíte záclonu

– stužka zároveň zpevní horní lem záclony

– na řasící stužce jsou poutka, na která můžete upevnit háčky na zavěšení záclony

– v našem sortimentu si můžete vybírat z více druhů řasících stužek

– stužku našíváme na rubovou stranu záclony na její pevný okraj

– v případě, že si objednáte našití řasící stužky, obšijeme i boční okraje u záclony a závěs obšijeme ze všech stran, kvůli zapošití a začistění našité stužky, v objednávce se vám cena za obšití napočítá automaticky při zvolení služby Našití stužky

– na obšití okrajů záclony spotřebujeme cca 2 - 2,5 cm na každém lemu

– u závěsů se šířka materiálu zúží cca o 5 až 10 cm, protože vždy obšíváme boční okraje

 

Řasící stužky v naší nabídce

Stužka F1-200 – tužková:

Při maximálním nařasení stáhne šíři záclony na polovinu.

Pravidelné nařasení záclony, „volánky“ jdou za sebou. Sami si upravíte šířku záclony a její nařasení podle toho, jak bude stužka stažena. Při maximálním stažení jdou sklady těsně za sebou viz. obrázek. Když stužku stáhnete méně, budou sklady dále od sebe a záclona bude méně nařasená.

Stužka tužková průhledná na voály: Jedná se o totožnou stužku, jen průhlednou, je vhodná na voály a tam kde nechcete, aby byla vidět.

 

Stužka na záclonu-F3-200třískladová:

Při maximálním nařasení stáhne šíři záclony na polovinu.

Po stažení se na stužce vytvoří tři sklady, tři „volánky“, dalších cca 6 cm zůstává hladkých a opět následuje trojsklad. Takto se řasení opakuje po celé šíři záclony.

Stužka vytvoří na záclonách i závěsech pravidelné větší vlny, které vypadají velmi elegantně. Je nutné koupit dvojnásobek šíře záclony a stužku stáhnout na maximum.

 

 

Stužka na záclonu-F2-200 – dvojskladová

Při maximálním nařasení stáhne šíři záclony na polovinu.

Po stažení se na stužce vytvoří dva sklady, dva „volánky“, dalších cca 6 cm zůstává hladkých a opět následují dva sklady. Takto se řasení opakuje po celé šíři záclony.

Po nařasení této stužky se na zácloně vytvoří pravidelné vlny. Je nutné koupit dvojnásobek šíře záclony a stužku stáhnout na maximum.

 

     Stužka na záclonu-Z3/Z

         Řasící stužka se hodí především na závěsy, protože je široká 5 cm a horní okraj závěsu lépe zpevní.

         Po stažení se na stužce vytvoří pravidelné sklady cca každý 1 cm. Takto se řasení opakuje po celé šíři závěsu nebo záclony.

         Po nařasení této stužky se na zácloně vytvoří pravidelné vlny.

 

 

 

Stužka Tz17        

Stužka má na zadní straně poutka, která slouží k provlečení záclonové tyče maximálně o průměru 4 cm. Stužka je vhodná především na závěsy, našívá se z rubu závěsu. Z lícové strany pak není vůbec vidět a i záclonová tyč je ukrytá za nařaseným závěsem.

 

Stužka Tz22       

Všestranná řasící stužka s pravidelným řasením, kterou můžete použít u všech závěsných systému.

Na zadní straně má očka na provlečení háčků a zároveň průvleky na záclonovou tyč. Stužka má řasící šňůrky, které po stáhnutí nařasí záclonu v pravidelných skladech na polovinu původní délky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím