Menu
+420 777 111 818
⭐ POZOR! Prodlužujeme SLEVU -20 % na vše s kódem "UNOR20" pouze do 28. 2. 2024! ⭐
Při větším odběru pro hotely, restaurace a rozpočtové organizace nabízíme zajímavé slevy, více informací ZDE.
Dante.cz - Záclony - trendy součást každého interiéru - Dante.cz

Záclony - trendy součást každého interiéru - Dante.cz

 
Nevíte, čím ozvláštnit svou domácnost? Nudí vás pohled na prázdná okna? Zkuste záclony, které jsou součástí evropských domácností již od konce 16. století. Prošly si mnoha obměnami, ale stále zůstávají In. Na Dante.cz najdete záclony všech typů a barev, které zútulní i vaši domácnost! 
 

Jak začít a na co si dát pozor

Prvním krokem při volbě záclony do interiéru, je změřit šířku a výšku okna. Většina zákazníků však zapomíná přidat pár centimetrů z každé strany - záclona by totiž měla okno mírně přesahovat, aby nedocházelo k optickému zmenšení interiéru. Navíc, pokud se rozhodnete záclonu nařasit, je potřeba šířku přepočíst v poměru 1:2. To znamená, že na 1 metr šířky okna, jsou potřeba dva metry záclony, abychom dosáhli požadovaného efektu. Stejný poměr je potřeba zachovat i při použití řasící stuhy, která umožní nejen řasení, ale také uchycení záclony na žabky či háčky. Pokud stále váháte, jak správně okno změřit, tak vám jistě pomůže i náš videonávod.
 

Která je ta pravá?

Sortiment, který na Dante.cz najdete, je opravdu velmi pestrý. Pokud potřebujete univerzální řešení vhodné do každé domácnosti, pak sáhněte po Žakárových záclonách. Milovníky venkovského stylu určitě potěší Záclony vitrážové. Jestli však preferujete jednoduchost a větší soukromí, pak jsou správnou volbou Voály. Naše záclony jsou z velmi kvalitních materiálů a v případě potřeby nabízíme možnost jejich úpravy.

S našimi záclonami budete in vždy

V nabídce Dante.cz naleznete i nejnovější trendy na trhu záclon, jako jsou záclony s geometrickými vzory či celoplošným designem. Mezi nejpopulárnější patří záclony s pruhy, oblíbená je ale i krajka či květinový design. Mezi barvami je dlouhodobě na špici bílá. Vybírat můžete kusové záclony i metráž.Díky Dante.cz získáte moderní útulný domov díky pár klinutím. Prohlédněte si naši nabídku ještě dnes.