Menu
+420 777 111 818
⭐ Prodlužujeme akci! DOPRAVA ZDARMA SLEVA -10 % na vše s kódem "JDPR10" pouze do 24. 4. 2024! ⭐
Při větším odběru pro hotely, restaurace a rozpočtové organizace nabízíme zajímavé slevy, více informací ZDE.
Dante.cz - Velikonoce 2024: Trendy ve stolování

Velikonoce 2024: Trendy ve stolování

Velikonoce jsou svátky jara.  Nemají pevné datum, ale přesto se každým rokem nesou v podobném svátečním duchu. Vajíčka, zajíčci, kuřátka - to jsou motivy, kterými nejčastěji zdobíme svou domácnost. Pokud i vy chcete mít krásný domov plný velikonoční atmosféry, určitě čtěte dál a zjistěte, jaké jsou trendy v roce 2024.


 

Pastelové barvy

Tak, jak rozkvétá příroda za oknem, může i váš domov. Ubrus v pistáciově zelené barvě rozzáří každé stolování a vzor vajíček navodí tu pravou velikonoční náladu i u vás doma. Ubrus je opatřen teflonovou úpravou, která zajistí jeho dlouhou životnost a snadnou údržbu. Jeho okraje jsou navíc opalovány do ozdobné vlnky. Tento ubrus je dostupný také v zářivě zelené, červené či tyrkysové barvě .

Pokud preferujete spíše jemnější barvy, určitě by vám neměl uniknout ubrus s modrými velikonočními kraslicemi. Díky bílému podkladu působí velmi decentně a hodí se do každé domácnosti. Jeho okraje jsou opalovány do ozdobných vlnek a na výběr máte z několika rozměrů, včetně šály či napronu. 

  

 

Vajíčka a květy

Vajíčka a květy patří mezi tradiční velikonoční vzory, které nikdy nevyjdou z módy. Na dante.cz si je můžete pořídit v různých provedeních i barvách.

Typicky jarní atmosféru vám doma navodí bílý ubrus se vzorem vajíček, které jsou vyplněny zelenými lístky a květy. Drobný motiv květin také nepravidelně vyplňuje mezery mezi vajíčky. Pokud hledáte výraznější alternativu, která do vašeho domova přinese svěží energii, určitě by vám neměl uniknout zelenožlutý ubrus s jarními vzory. Jeho okraje jsou opáleny do malých vlnek a materiál je nenáročný na údržbu.

Na dante.cz myslíme i na milovníky zemitých tónu. Velikonoční ubrus s hnědými kraslicemi s motivem drobných kvítků je skvělou alternativou pro každého, kdo nevyhledává výrazné jarní barvy. Na bílém podkladu jsou nepravidelně rozmístěné hnědé, béžové a růžové kraslice a okraje ubrusu jsou opáleny do ozdobné vlnky.

  

Elegantní šedá a stříbná

Šedá a stříbrná se staly největším trendem loňských Velikonoc a v našich domácnostech zůstanou i letos. Představují revoluci v typických barvách, působí luxusním dojmem a hodí se do každé moderní domácnosti. 

Velmi oblíbenou novinkou v našem sortimentu je šedý šál, jehož okraje jsou lemovány tradičním velikonočním vzorem zajíčků, vajíček a kvítků ve velmi moderním provedení. Šál bude vypadat velmi vkusně s bílým či béžovým ubrusem, lze ho však použít také samostatně, díky čemuž vynikne deska vašeho stolu. Jeho okraje jsou opalovány do drobných vlnek.