Menu
+420 777 111 818
⭐ POZOR! Prodlužujeme SLEVU -20 % na vše s kódem "UNOR20" pouze do 28. 2. 2024! ⭐
Při větším odběru pro hotely, restaurace a rozpočtové organizace nabízíme zajímavé slevy, více informací ZDE.
Dante.cz - Nový vzhled, stejná prvotřídní kvalita

Nový vzhled, stejná prvotřídní kvalita

Nedávno jsme si pro vás na dante.cz připravili několik překvapení. Tím největším je migrace e-shopu na novou platformu, díky čemuž je nakupování u nás ještě příjemnější. Změnili jsme také logo, které nyní více koresponduje s naší vizuální identitou. Na tomto velkém kroku jsme usilovně pracovali několik měsíců a věříme, že si všechny novinky zamilujete tak jako my. 

 

Novinky na e-shopu

Díky migraci na nový server je náš web rychlejší a přehlednější. Jednou z novinek je responzivní design, díky němuž se zobrazení našeho e-shopu přizpůsobí velikosti a rozlišení vašeho zařízení. Mnohem pohodlněji se vám tak bude nakupovat nejenom na počítači či notebooku, ale i na mobilním telefonu. 

 

Ke změnám došlo i ve filtrování produktů. Nyní si můžete zboží nechat řadit dle ceny - od nejlevnějšího či nejdražšího, díky čemuž získáte ještě lepší přehled o našich cenách, které jsou opravdu příznivé pro každého. Zachovali jsme také vaše oblíbené filtry - řazení výrobků od nejnovějších, nejprodávanějších či abecedně. 

 

 

Ještě lepší přehled o našich akcích a slevách získáte díky novému zobrazení produktů. Zboží, u kterého byla snížená cena je speciálně označeno růžovým kolečkem, které obsahuje výši slevy, a vy tak přesně víte, kolik procent jste svým nákupem ušetřili. Do akce dáváme nejen sezónní zboží, ale také oblíbenou metráž či kusovky.

 

Rozšířili jsme pro vás také způsoby dopravy zboží. Nově můžete využívat balíkovnu, která má už více než 5 tisíc výdejen. Balíkovna nabízí rychlejší odbavení a také platbu kartou za objednané zboží při doručení. Využívat můžete také doručení zboží k vám domů kurýrem PPL či dodání Českou poštou. Samozřejmostí také zůstává možnost vyzvednutí objednávky osobně v naší prodejně v Ostravě - Kunčicích.

 

 

Nové logo

Úpravou prošlo také naše logo. Růžovou barvu jsme nahradili modrou, která je pro dante.cz typická a lépe koresponduje s naší vizuální identitou. Zjednodušili jsme grafickou podobu celého loga, díky čemuž je nyní lépe zapamatovatelné a modernější.

 

Co dalšího připravujeme?

Naše práce na dante.cz ani zdaleka nekončí - i nyní usilovně pracujeme na tom, aby naše služby a zboží byly vždy kvalitní a nakupování u nás na e-shopu bezproblémové a ještě pohodlnější.

 

Další chystanou novinkou je zavedení možnosti platby kartou, díky čemuž bude celý nákupní proces na dante.cz pro vás ještě jednodušší. Jako alternativa zůstane i platba na dobírku, jak jste byli doposud zvyklí. Věříme, že díky online platbě se pro mnohé z vás stane nakupování ještě příjemnější.

 

Připravujeme také více fotografií k jednotlivých produktům, abyste si vlastnosti a benefity našeho zboží dokázali lépe představit. Jistě to přispěje k ještě větší spokojenosti vás, našich zákazníků.

 

Tak neváhejte a omrkněte všechny novinky na dante.cz i vy!