Menu
+420 777 111 818
SLEVA -15 % na VŠE v rámci KONCE ŠKOLNÍHO ROKU s kódem: "SKOLA15" ⭐ Prodlouženo do 24. 6. 2024!
Při větším odběru pro hotely, restaurace a rozpočtové organizace nabízíme zajímavé slevy, více informací ZDE.
Dante.cz - Jak na měření záclon - Dante.cz

Jak na měření záclon - Dante.cz

Chcete si pořídit záclonu a nevíte, jaký rozměr je ten pravý? Připravili jsme pro vás video, ve kterém najdete jednoduchý návod, jak si okno změřit a na co si dát při online objednávce záclon pozor. 

Nakoupit záclony na e-shopu Dante.cz je velmi jednoduché. V klidu bez běhání po obchodech si z pohodlí domova vyberete z velké nabídky bytového textilu. Svůj plánovýny nákup můžete prodiskutovat s rodinou nebo kamarádkami bez zbytečného stresu a shonu, a pak už si jen necháte doručit svůj nákup přímo k vám domů či do nejbližšího výdejního místa. 

Abychom vám výběr a objednání maximálně ulehčili, připravili jsme pro vás video s návodem, jak změřit okno, a radami, na co si dát při volbě rozměru záclon pozor.
 

 

Věříme, že ve videu najdete vše podstatné a online nakupování na Dante.cz se pro vás stane radostí. V případě, že budete potřebovat jakoukoli pomoc při vaší objednávce, neváhejte se obrátit na naše operátorky, které vám rády poradí a pomohou s objednávkou - telefon a e-mail pro vaše dotazy naleznete v sekci kontakty

A pokud to nemáte do Ostravy daleko, rádi bychom vás pozvali do vzorkové prodejny Dante.cz v našem areálu v Ostravě-Kunčicích, kde si zboží můžete nejen prohlédnout, ale také zdarma vyzvednout vaši objednávku. Vzorková prodejna Dante.cz je otevřena od pondělí do pátku vždy od 07:30 do 16:00.