Rozšiřujeme nabídku! Na Dante.cz najdete nejen záclony, ale i ubrusy a pyžama - Dante.cz

Rozšiřujeme nabídku! Na Dante.cz najdete nejen záclony, ale i ubrusy a pyžama - Dante.cz    Neleníme a pilně rozšiřujeme nabídku produktů! Prohlédněte si, co nového na e-shopu najdete.

Věděli jste, že náš e-shop obsahuje přes 300 druhů záclon, více než 200 druhů povlečení a přes 300 kusů kuchyňského textilu? A neustále nabídku obměňujeme, rozšiřujeme a obohacujeme o nové produkty, abyste měli z čeho vybírat. V poslední době jsme proto rozšířili nabídku hned o několik úplně nových kousků:

Pyžama

Aby se vám spalo dobře se vším všudy, přidali jsme do nabídky dámská, pánská i dětská pyžama. Vybírat můžete z kompletů triček a kalhot a nočních košil. Také jsme mysleli i na maminky. Ty u nás najdou praktické kojící noční košile.

Dámské a dětské pyžamo

Ubrusy

Bavlněné, teflonové, PVC, jednobarevné i vzorované. Všechny tyto varianty najdete nově u nás na e-shopu!

Teflonové ubrusy mají vodoodpudivou úpravu. To znamená, že voda se drží na povrchu a nevsakuje se do látky. Jedná se o naprosto ideální ubrus na jídelní stůl. Po jídle stačí vzít hadřík či papírovou utěrku a povrch ubrusu otřít.

PVC ubrusy má mnoho z nás spojených se stolem na zahradě, s dílnou nebo školkou. Není to náhoda, že se zde právě tento typ ubrusy používá. Je odolný a snadno se udržuje. Navíc jsme připravili takové vzory, které budou chloubou každé domácnosti.

 

Textil pro hotely a restaurace

Myslíme i na penziony, hotely, restaurace a další ubytovací a restaurační zařízení. Pro ně jsme přidali do nabídky restaurační ubrusy, povlečení, záclony, závěsy, ručníky a mnoho dalšího. Aby i jejich klienti se cítili výjimečně a bylo o ně perfektně postaráno. Navíc při větším odběru nabízíme zajímavé slevy (více informací na této stránce).

Dětské povlečení s trendovými potisky

Nové pohádky, filmy, komiksy ani jiné trendy u nás na e-shopu nenechají na sebe dlouho čekat. Pravidelně přidáváme dětské povlečení s pohádkovými postavami, fotbalovými družstvy, zvířaty a dalšími trendy motivy. V současnosti máme pro princezny povlečení ledové království (Frozen), Minnie Mouse, Máša a medvěd a pro chlapce zase povlečení Real Madrid, povlečení s bagrem, hasičem, Spidermanem či Angry Birds.

Prostěradla

Do této kategorie jsme přidali prostěradla jersey v mnoha barevných variacích a saténová prostěradla z kvalitního bavlněného materiálu. Jedná se o velmi pohodlná a kvalitní prostěradla, která v sobě kloubí hebkost saténu a kvalitu čisté bavlny. Vypovídá o tom i atlasová vazba a až dvojnásobná hustota přízí, která zaručuje příjemný spánek. A malé tajemství: Povlečení bude ještě více, už na tom pilně pracujeme.

Jsme rádi, že nám zachováváte přízeň a že vám náš textil dělá radost. Abychom vám poskytli to nejlepší, co náš trh nabízí, dáváme si při výběru nových kousků opravdu záležet. To znamená, že než se produkt dostane na e-shop, kontrolujeme kvalitu materiálu a zpracování. Chceme, aby vám domácnost zdobily doplňky špičkové kvality a produkty vám sloužily i několik let.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím