Kvalitní peřiny - Dante.cz

Kvalitní peřiny - Dante.cz    Nové lůžkoviny s výtažkem z Aloe Vera pro kvalitnější spánek. ČESKÁ VÝROBA

Všichni víme, jak je důležitý kvalitní spánek, aby bylo tělo i mysl odpočaté. Bez zdravého spánku se vaše tělo prostě neobejde. Kromě jiných faktorů může jeho kvalitu ovlivnit také výběr lůžkovin a také občasná obměna. S hygienických důvodů je vhodné lůžkoviny vyměnit po 5 až 10 letech, záleží na míře opotřebení.

U polštáře se doporučuje vyměnit jej po 3 letech užívání. Ležíte na něm každou noc a kromě toho, že se proleží a časem se stává neforemným, snadněji se do něj dostane pot. 

Dopřejte si sladké sny v přikrývkách a polštářích od českého výrobce. Kvalitní duté vlákno je vhodné i pro alergiky. Přikrývky nabízíme v zimní i letní variantě, pro lepší tepelný komfort. Náplň polštáře si můžete sami upravit, aby byl pro vás polštář maximálně pohodlný.

Novinkou jsou lůžkoviny s výtažkem Aloe Vera. Výtažek z této léčivé rostliny přináší zdravý spánek a může působit změkčujícím vlivem na pokožku spícího člověk i přes bavlněné povlečení

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím