Záclony do atypických oken? Nechte si je ušít na míru a za pár korun! - Dante.cz

Záclony do atypických oken? Nechte si je ušít na míru a za pár korun!  - Dante.cz    Nechte si je ušít na míru a za pár korun!

Záclony do atypických oken? Nechte si je ušít na míru a za pár korun! Okna mají mít desítky rozměrů. Mohou být velká, malá, čtvercová, obdélníková i kulatá. Co dělat, když právě na to vaše okno nemůžete v běžném obchodě sehnat žádnou pěknou záclonu? Objednat si ji na míru! Stačí si z nabídky vybrat vhodnou metrážovou záclonu a naše švadlenky budou čarovat za vás. Bez obav, bez starostí a za příjemnou cenu.

Záclony do atypických oken

Oblouková záclona NatyMnoho obchodníků nabízí krásné kusové záclony, ale jen v omezených velikostech. My se rozhodli jít opačným směrem. V našem oddělení metrážových záclon najdete nespočet kousků, které mohou naše šikovné švadlenky ušít na míru vašeho okna. Na přání klidně našijeme i saténovou stužku, krajku či řasící pásku. U nás se kreativitě meze nekladou.

Dokonce ani obloukové záclony nejsou překážkou. Metrážové obloukové záclony mají několik obloučků za sebou, můžeme vám je tedy nastříhat dle libosti. Krásným příkladem může být model Mery, který vidíte níže na obrázku.

 

 

 

Široká okna: Víc záclon vedle sebe

U opravdu širokých oken doporučujeme rozdělit záclonu na více částí. Oceníte to zejména při praní, žehlení a věšení. Uvidíte, že manipulace se záclonou bude mnohem jednodušší a už vás nebudou bolet ruce jen při pomyšlení na její výměnu.

V naší dílně vám záclonu nastříháme tak, aby neztratila na půvabu a zároveň byla praktická ve všech směrech. Poradíme si s kdejakými atypickými okny a rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení pro vaši domácnost.

Záclona Valea Záclona Gida 

 

Vysoká okna: Žádný problém

Záclona DesnaObčas za námi přijdou zákaznice, že mají problém na svá okna vyšší než 3 metry sehnat záclony. Vždy se pro ně snažíme najít řešení, jak co nejjednodušeji vytvořit útulnou domácnost a neutratit při tom rodinný rozpočet. Pokud máte podobné dilema a tápete při výběru, nebojte se na nás obrátit. Známe naše dekorační látky i záclony a víme, kde si můžeme dovolit kolik ustřihnout, jak kterou látku natočit apod. Řekněte nám vaše představy a my se o vše už postaráme!

Zaslání vzorku a konzultace zdarma Jak nás můžete kontaktovat? Přes e-mail na dotazy‹zavinac›dante.cz nebo telefonicky na jedno z uvedených čísel v kontaktech. V oblasti bytového textilu se pohybujeme už pěknou řádku let, proto nás žádný rozměr okna nezastraší :-).

Pokud se obáváte, že vám závěs či záclona nebude ladit se zbylým interiérem, rádi vám zdarma pošleme až 5 vzorků látek. Můžete si je v pohodlí domova „osahat“ a vyzkoušet. Zákaznice nám také volají, že se jim látky líbí tak moc, že by z nich chtěly ušít i něco dalšího a vyzdobit si celý byt. A my říkáme: Proč ne! Rádi vám ušijeme ze stejné látky povlak na polštář, ubrus či prostírání.

Jak změřit okno na záclony?

Aby vám záclony v atypických oknech seděly jaksepatří, je potřeba vše dobře změřit. Podrobný návod Jak změřit okno najdete v našem článku, ve kterém vám záhadu měření odhalíme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím