Výprodej zbytků - Dante.cz

V této sekci můžete využít možnost nakoupit zbytky z návinů záclon a závěsů za opravdu nízkou cenu. Zbytky záclon prodáváme se 30% až 70% slevou jako kusové zboží pouze v uvedeném rozměru. Vždy se jedná o jakostní zboží. Většinou, není-li uvedeno jinak, je k dispozici pouze jeden kus. Některé záclony nebo závěsy mohou mít našitou stužku a obšité boční okraje.

Nedoporučujeme objednávat záclony do soupravy balkón a okno nebo dvě kusy na jedno okno vedle sebe, protože se barevnost různých návinů může nepatrně lišit.

Některé ze zbytků mohou být zkráceny, případně na nich může být našitý tunýlek, který také zkrátí výšku záclony. Takové zbytky jsou v seznamu označeny a neplatí u nich tučně vytištěný rozměr výška. Orientujte se prosím rozměrem v poznámce u takto označeného zbytku. V konečné ceně ušitých zbytků jsou už všechny služby započteny.

Z technických důvodů není možné slučovat více objednávek, které obsahují zbytkové zboží. 

Pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na naše poradce kontakt

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím