Vánoce u vás doma - Dante.cz

Vánoce u vás doma - Dante.cz    Vánoce se blíží a váš domov pořád postrádá tu správnou atmosféru? Adventní věnec ani jmelí nepomohlo? V tom případě pro vás dnes máme řešení, díky kterému přinesete kousek Vánoc do každé místnosti vašeho domova.

Kuchyně

 

V kuchyni lehce navodíte sváteční atmosféru pomocí vánočních ubrusů. Hodí se opravdu do každé domácnosti a nikdy se neokoukají. Při výběru věnujte pozornost nejen motivu, ale i tvaru vašeho stolu a jeho rozměrům. Nezapomeňte, že ubrus by měl trochu přesahovat přes okraj - doporučujeme proto při výběru počítat s 20 až 30 centimetry navíc.

 

 

Největším hitem těchto Vánoc je světlý ubrus s motivem stromečků, hvězd, dárků a baněk, který kvůli obrovské poptávce pravidelně naskladňujeme. Populární je i teflonový ubrus s motivem vloček v červené či zelené barvě. Vaší pozornosti by neměla uniknout ani novinka měsíce prosinec - ubrus, který v sobě kombinuje tradiční vzor kárů s moderním duchem Vánoc.

 

  
 

Obývací pokoj

 

Lámete si hlavu, čím doplnit adventní výzdobu v obýváku? Vnímáte, že tomu něco chybí, ale nechcete, aby vaše domácnost působila přeplácaně? V tom případě jsou jasnou volbou stylové vánoční návleky na polštářky. Jestli máte rádi moderní hravé vzory, tak doporučujeme veselý motiv sobíků s vánočními baňkami. Pokud ale volíte raději tradici, pak červená s bílými vločkami bude to pravé pro vás. Skvělým doplňkem pro váš domov mohou být i závěsy, které vám na míru ušijeme z oblíbené sametově bílé či šedé látky.

 

  


 

Ložnice

 

I do vaší ložnice můžete přivítat vánoční pohodu, a to díky modernímu povlečení se vzorem sobů, stromečků a vloček. Díky oboustrannému provedení si můžete vybrat, zda má být svrchní strana v bílém či červeném designu. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zaručuje dlouhou životnost, snadnou údržbu a kvalitní spánek. V případě, že si ložnici chcete vylepšit designovým kouskem, tak tady pro vás máme přichystanou sekci elegance.

 

   

 

Dětský pokoj

 

I těm nejmenším můžete udělat radost a vnést kousek Vánoc do jejich dětských pokojíčků. Každá očka určitě rozzáří vánoční záclona s motivem, jehož dominantou je barevný sobík, elf a tučňák. Jedná se o panelovou záclonu s oblouky na spodním okraji. Díky pevnému hornímu lemu je vhodná i k pověšení na žábky. Jestli hledáte spíše něco na zababuchání, tak se můžete podívat do naší sekce dětského povlečení. Máme zde vytříbené kousky jako povlečení s motivem lodiček, autíček a dokonce i dinosaurů.

 

   

 

 

Příjemné a pohodlné nakupování vám přeje náš tým Dante.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím