Pantone vyhlásilo barvu roku 2019, je jí korálová - Dante.cz

Pantone vyhlásilo barvu roku 2019, je jí korálová - Dante.cz    Každý rok vyhlašuje americká společnost Pantone barvu, která bude vévodit. Koukněte se, která barva vyhrála titul Barvy roku 2019.

Každý rok vyhlašuje americká společnost Pantone barvu, která bude vévodit nadcházejícímPantone Color Living Coral měsícům v módě, bydlení, designu i v umění. Každý rok dávají specialisté hlavy dohromady a analyzují trendy, světový trh, náladu společnosti a snaží se přinést takovou barvu, která dodá nadcházejícímu roku ještě větší šmrnc. Koukněte se, která barva vyhrála titul Barvy roku 2019.

Korálová plná optimismu, radosti a života

Ano, přesně tak! Barvou roku 2019 je korálová PANTONE 16-1546 Living Coral. Podle vedení Pantone má tento odstín symbolizovat přirozenou potřebu optimismu, aktivního života a radosti.

Experti se inspirovali na dně moří a v barevném světě života pod hladinou. Ve většině lidí právě voda, korály, mušle a barevné drobné rybky evokují dovolenou, pohodu a dobrodružství. Korálová barva jednoduše dodává energii a pomáhá nám k pozitivnímu myšlení.

Jak zkombinovat korálovou? Skvěle vypadá s bílou, zlatou i modrou

Pokud byste rádi pustili barvu roku 2019 do svých domovů či šatníků, nemusíte se vůbec ničeho obávat. Snadno ji zkombinujete s mnohými populárními barvami - s bílou, černou, šedou, zlatou, stříbrnou, tyrkysovou, fialovou, krémovou, hnědou i zelenou. Bát se nemusíte ani kombinací s jinými odstíny červené a oranžové. Stačí zvolit ten správný poměr, doplnit pár neutrálních barev a je to :-).

Bavlněné povlečení struny Bavlněné povlečení Fish Fock

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím