Nově v nabídce! Sedací vaky v krásných barvách. - Dante.cz

Nově v nabídce! Sedací vaky v krásných barvách.  - Dante.cz    Super sedací vaky pro děti, náctileté i dospělé.

Hledáte originální, pohodlný a hlavně funkční doplněk interiéru? Sedací vaky jsou perfektní do dětských pokojíků nebo do pokojů náctiletých, ale budou zajímavým prvkem i v obývacím pokoji nebo v hale, případně v kanceláři. Sedací pytle jsou maximálně pohodlnou a hlavně snadno přenosnou variantou sedacího nábytku.

                                                                                        

 

Jsou jako stvořené pro relaxaci pro náročném dni, regeneraci celého těla nebo jen pro příjemné „zavrtání“ se do pelíšku. Vnitřní náplň z tvrzených polystyrenových kuliček se krásně přizpůsobí tělu sedící a zaručí dokonalé pohodlí.

V naší nabídce najdete sedací pytle z kvalitní polyesterové látky, která je pevná a příjemná na omak. Kvalitní sublimační tisk zaručuje stálobarevnost a odolnost vůči otěru.

                                                                                                             

Nechte se zlákat příslibem skvělého odpočinku. Díky módním motivům a sytým barvám budou sedací pytle nepřehlédnutelným a vkusným doplňkem každého interiéru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím