Napínací prostěradla s příměsí polyamidu - Dante.cz

Napínací prostěradla s příměsí polyamidu - Dante.cz    Froté prostěradla na jednolůžko nebo dvoulůžko v široké škále krásných barev.

Kvalitní froté prostěradla české výroby jsou šitá z materiálu s vysokou gramáží 220g/m2. Froté, neboli smyčková tkanina, je měkké, hřejivé a dobře saje pot. Smyčky jsou ze 100% bavlny, která působí velmi příjemně na omak. Froté je ideální materiál právě na napínací prostěradla.

Aby prostěradlo bylo pružné a zároveň pevné a odolné, k bavlně se v osnově používají jako příměs polyester nebo polyamid.

Běžnou příměsí při výrobě napínacích prostěradel bývá polyester, jehož výroba je méně nákladná než výroba polyamidu. Polyamid je přitom pevnější a odolnější než polyester a proto zaručí prostěradlu delší životnost a tvarovou stálost při zachování dostatečné pružnosti.

Polyamidová vlákna navíc velmi dobře absorbují barviva, proto jsou prostěradla s příměsí polyamidu lépe probarvená. Prostěradla mají sytější barvu, která déle vydrží i při častějším praní.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace.

Rozumím